internetový obchod - vstup pro lékaře Medipunkt.cz
do našeho internetového obchodu

Inkontinence

Společnost MEDIPUNKT byla založena v roce 2011. Nabízí pomůcky k posilování svalů pánevního dna. Pro ženy – MediLady. Pro muže – Violet.

Pomůcky jsou patentované, tedy pod průmyslovou právní ochranou, českým užitným vzorem. Výrobek je notifikován v Registru zdravotnických prostředků vedeným SÚKL.

Princip aktivace svalů pánevního dna spočívá v kontrakci proti odporu. Stejně jako ostatní svaly na těle potřebují pracovat se zátěží. V posilovně se bere do rukou činka 30-100 kilogramů, u pánevního dna pracujeme se závažíčky 100-500 gramů.

Je prokázáno, že zátěž 300 g. spolehlivě aktivuje svaly ženského i mužského pánevního dna.

S pomůckami se pracuje ve stoje (nechodí se s nimi)

Ženy zavádějí kuličku do pochvy. Muži malou olivku do konečníku.

Při cvičení se provedou dvě série po 8x vyzvednutí závažíček o 1-2 cm. plus jedna 10vteřinová výdrž. S takovou zátěží, kterou je možné udržet.

S pomůckami se cvičí systematicky a dlouhodobě 1× týdně.

Zabere to asi 9 minut i s přípravou a ošetřením pomůcky.

Podrobný návod přiložen v balení.

V sekci Poradna je možné napsat své otázky a ČASTÉ DOTAZY: ZDE je možné se dočíst o zkušenostech uživatelek pomůcky MediLady.

Další materiály včetně videí najdete na našem Facebooku.

Pánevní dno má být pružná a pevná trampolína. Důsledkem zanedbání je u žen nedobrovolný únik moči neboli INKONTINENCE, pokles orgánů pánve, emoční labilita, chronická únava. U mužů slabý výkon v sexu neboli erektilní dysfunkce. Protože se pánevní dno podílí na chůzi a též na správném postavení páteře a kyčlí, bývá jeho slabost důvodem bolestí v těchto oblastech těla u žen i u mužů.

PADESÁTKA SE VÁS ZEPTÁ, CO JSTE DĚLALI VE TŘICETI.

Vyplatí se Vám jednorázová finanční investice a pak pouze 9 minut času 1x týdně, začněte kolem třicítky. Nečekejte až začnou problémy.

Vložky neřeší inkontinenci, jen ji konzervují. Není zaručeno, že i v budoucnu budou hrazené ze zdravotního pojištění. Každá operace přináší jistá zdravotní rizika, bývají různé komplikace.

Ostatní cvičení na pánevní dno (např. dle Kegela) zabere 20 minut denně. Potravní doplňky by se musely užívat každý den, též dlouhodobě. Nestačí jedno balení. Finance se načítají.

Mít své pánevní dno aktivní a v dobré kondici při malé časové a finanční náročnosti je MOŽNÉ.

MediLady Medipunkt.cz

MediLady Medipunkt.cz
doc. MUDr. Radim Uzel, CSc.
doporučil náš produkt na
tiskové konferenci v Praze
Radim uzel doporučuje www.medipunkt.cz

MUDr. Natalya Savelyeva
Doporučuje MediLady i v gynekologii a reprodukční medicíně
 Natalya Savelyeva doporučuje www.medipunkt.cz
Naši partneři
Jen někteří mohou pomáhat a ještě být první ...
Medilady 
Copyright ©2011-2021 | MEDIPUNKT s.r.o. | webdesign Stylemax.cz