internetový obchod - vstup pro lékaře Medipunkt.cz
do našeho internetového obchodu

Lékař radí a pomáhá:

E-mail: povinné
Dotaz:

ČASTÉ DOTAZY: ZDE


Vážené dámy,

jsem si vědoma toho, že problémy spojené s inkontinencí představují citlivá intimní témata, s nimiž není lehké se svěřovat. Pro mnohé z Vás bude proto jistě příjemnější hovořit o této problematice touto anonymnější, a tedy schůdnější cestou. Věřím, že vznikne diskuze, v níž si navzájem s ostatními ženami dokážete pohovořit zcela otevřeně o svých starostech.

Mým doporučením je, abyste při závažných problémech navštívily svého gynekologa nebo urologa.

Pokud se rozhodnete zahájit posilování pánevního dna s pomůckou MediLady, bylo by výhodné, abyste si vyhledaly šikovnou fyzioterapeutku, která Vám objasní, jak zapojit ostatní svaly hlubokého stabilizačního systému (Care). O souvislostech třech rovin pánevního dna: Fyzické síly, emocí a ženské životní energie se nejlépe dozvíte od lektorky certifikované Školou pánevního dna Renaty Skálové Sahany.

Při vlastní práci s pomůckou dbejte o čistotu a hygienu. Vaginální těleso (kuličku) a část šňůrky povlékejte ochranou (technickým prezervativem) lubrikujte jen mírně. Občas celou pomůcku vydezinfikujte vhodným sprejem. Závažíček se bát nemusíte. Je prokázáno, že zdravé pánevní dno udrží zátěž 500 g. Je lépe se dívat na posun závažíček v zrcadle nežli se ohýbat. Nezapomeňte si dát pod nohy složený ručník, kdyby pomůcka vypadla, ať není škoda na dlažbě koupelny.


Vaše dotazy zodpoví MUDr. Soňa Hlavová

doc. MUDr. Radim Uzel, CSc.
doporučil náš produkt na
tiskové konferenci v Praze
Radim uzel doporučuje www.medipunkt.cz

MUDr. Natalya Savelyeva
Doporučuje MediLady i v gynekologii a reprodukční medicíně
 Natalya Savelyeva doporučuje www.medipunkt.cz
Naši partneři
Jen někteří mohou pomáhat a ještě být první ...
Medilady 
Copyright ©2011-2021 | MEDIPUNKT s.r.o. | webdesign Stylemax.cz