internetový obchod - vstup pro lékaře Medipunkt.cz
do našeho internetového obchodu

Kariéra

Vážení,
máte zájem o pozici medicínského reprezentanta do divize patentovaných pomůcek pro ženy pro regiony celé České republiky?

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání -- zdravotnické, farmaceutické či přírodovědné zaměření výhodou
  • předchozí zkušenosti s prodejem preparátů z oblasti gynekologie nebo urologie u lékařů – VÝHODOU
  • asertivitu, dynamičnost, schopnost rychlého uvažování
  • obchodní a argumentační dovednosti na vysoké úrovni
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • samostatnost, flexibilitu, ochotu cestovat
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí solidní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení -- odměny s vazbou na dosažené výsledky
  • možnost spolupráce na Ž.L., dohodou o provedení práce, po dohodě jako druhý pracovní poměr

Co Vás čeká:

  • péče o svěřený region, podpora prodeje firemních produktů
  • pravidelné návštěvy klientů za účelem p-ropagace výrobků společnosti a rozvoje vztahů s klienty
  • prezentace na odborných seminářích
  • organizace akcí pro odbornou veřejnost

pleny
doc. MUDr. Radim Uzel, CSc.
doporučil náš produkt na
tiskové konferenci v Praze
Radim uzel doporučuje www.medipunkt.cz

MUDr. Natalya Savelyeva
Doporučuje MediLady i v gynekologii a reprodukční medicíně
 Natalya Savelyeva doporučuje www.medipunkt.cz
Naši partneři
Jen někteří mohou pomáhat a ještě být první ...
Stop inkontinenciPánevní dno
Léčba inkontinenceMedilady