internetový obchod - vstup pro lékaře Medipunkt.cz
do našeho internetového obchodu

Inkontinence

je spolu s poklesem orgánům pánve problematika jejímž řešením se naše společnost zabývá

Hodnotící studie Ústavu pro péči o matku a dítě Praha Podolí.

Medilady pomáhá ženám zlepšit a posílit levátor či jeho reziduální části v případě avulze. Po 3 měsících bylo zaznamenáno objektivní i subjektivní zlepšení stavu pánevního dna. Sbírání dat a podpora rehabilitace s tímto zařízením bude pokračovat k získání dlouhodobých dat.

Celá studie k přečtení zde

Profil společnosti

Společnost MEDIPUNKT začala působit na českém trhu od začátku roku 2011. Lze ji představit, jako malou ale rozvíjející se firmu, která se převážně zabývá zdravotnickými pomůckami pro zpevnění svalů pánevního dna žen.

Svým klientkám můžeme nabídnout cvičební pomůcky MadiLady. Při pravidelném cvičení dosáhnete ve většině případů odstranění projevů inkontinence prvního stupně a snížení potíží u stupně druhého, odstranění problémů s poklesem orgánů pánve. Výrobek je pod průmyslovou právní ochranou českým užitným vzorem, tak zvaným malým patentem. Jedná se o český výrobek certifikovaný Institutem pro testování a certifikaci a.s. ve Zlíně.

Pomůcka MediLady je vhodná jak pro ženy již trpící inkontinencí, poklesem orgánů pánve, ženy po porodu, případně ženy, které mají zájem preventivně předcházet tomuto intimnímu problému.

Postačí cvičit 3 × týdně 3 minuty a efekt je brzy patrný nejen ve snížení epizod úniku moči, zlepšení problémů s prolapsem orgánů pánve, zmírnění bolestí v zádech, zlepšení sexuálních prožitků a zvýšení sebevědomí ženy.

Věříme, že díky našim stránkám zjistíte všechny potřebné informace, a že budete s pomůckami MediLady maximálně spokojeni. Naším cílem je dělat vše, co je v našich silách, a pomoci Vám tak prožít život naplno a bez omezení.

V sekci poradna můžete napsat Váš dotaz a je tam možné otevřít i ČASTÉ DOTAZY kde jsou zpracovány nejčastější dotazy a sdělení o zkušenostech uživatelek pomůcky MediLady.

Další materiály včetně videí najdete na našem Facebooku.

Až doposud jste při řešení problémů s únikem moči dostávala četné informace o speciálních plenách či kalhotkách Nebo páskách TVT, TOT. Jistě, i ony představují určité východisko z nepříjemné situace. Někdy však taková volba připomíná spíše pouhé zástupné řešení a i sebemenší operativní zákrok přináší zdravotní rizika a ne vždy problém vyřeší. O potížích s používáním vložek není třeba příliš diskutovat, je to jakási náplast, kterou je třeba vyměňovat a smířit se přitom i s finančními nároky, jež podobné „řešení“ přináší. Doktorka Hlavová se však zamýšlela nad zkušenostmi ze své praxe a kladla si otázku, jak účinně eliminovat a předcházet těmto zdravotním problémům. Další kladné působení pomůcky je odstranění problému s poklesem orgánů pánve a samozřejmě jejich prevence.

I když si možná říkáte, že Vás podobné starosti zatím ještě netrápí, statistiky vypovídají o tom, že problémy spojené s inkontinencí řeší po padesátém roce života každá druhá žena. V současné době trpí drobným únikem moči 23 % žen a 22 % žen se s ním potýkalo v minulosti. MediLady je výbornou prevencí a léčbou těchto stavů, pomáhá však i ženám, které potíže s inkontinencí nemají. MediLady ocení také maminky po porodu a vlastně všechny ženy, které potřebují posílit svaly pánevního dna. Silné svaly pánevního dna jsou důležité nejen pro zajištění kontinence, ale hrají rovněž velkou úlohu v uspokojování sexuálních potřeb obou partnerů.

Dalším pozitivem MediLady je, že jeho používáním dochází též k prevenci hemeroidů.

Další informace můžete získat u nás, zde na e-poradně, u některých lékařů či z našich webových stránek.

MediLady Medipunkt.cz
Naši partneři
Jen někteří mohou pomáhat a ještě být první ...
Medilady 
Copyright ©2011-2024 | MEDIPUNKT s.r.o. | webdesign Stylemax.cz